Współpraca z marką Mieszkania pod klucz

Kupiłeś od nas mieszkanie, a teraz zastanawiasz się co dalej? Znalezienie projektanta, ekip wykończeniowych i stolarskich, zakupy materiałów, ich dostawy do mieszkania zaczynają spędzać Ci sen z powiek? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Nawiązaliśmy współpracę z marką Mieszkania pod klucz. To oni pomogą Ci zaprojektować, a później kompleksowo wykończą Twoje mieszkanie. Wasza współpraca rozpocznie się od spotkania z projektantem, który stworzy dla Ciebie projekt wymarzonego wnętrza, a po jego akceptacji wykwalifikowany zespół zajmą się resztą. Zamówienia materiałów, ich dostawy i cała logistyka, ekipy remontowe i stolarskie, koordynowanie prac masz zapewnione w ramach oferowanej usługi. Na koniec Twoje mieszkanie zostanie posprzątane i będzie gotowe do wprowadzenia się. Usługa Mieszkania pod Klucz to 3 pakiety wykończenia do wyboru, oparte na oddzielnych katalogach. Mieszkania pod klucz pomogą Ci wybrać najbardziej komfortowy dla Ciebie pakiet, który z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

W ramach współpracy z Mieszkania pod klucz wykończysz swoje mieszkanie od A do Z - bez zbędnego stresu, nerwów straty czasu i niespodziewanych kosztów, a dodatkowo będąc naszym Klientem otrzymasz rabat 5% na każdy z pakietów.

Skontaktuj się 512 74 74 74

Brzozowe Osiedle etap VI

Niezmiernie miło jest Nam poinformować Państwa, że ruszają rezerwacje wstępne na kolejny, już VI-ty etap Brzozowego Osiedla przy ulicy Wiejskiej w Łosicach. W ramach inwestycji powstanie kolejne 9 doskonale zaaranżowanych domów mieszkalnych w zabudowie szeregowej.

Aby dowiedzieć się więcej oraz umówić się na spotkanie zadzwoń pod numer +48 502 271 505 lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie a My odezwiemy się do Ciebie!

Nowy Świat etap II

Z przyjemnością informujemy, iż ruszyły wstępne rezerwacje na kolejny etap inwestycji Nowy Świat w Łosicach przy ulicy Wiejskiej. Drugi etap inwestycji jest dalszą realizacją projektu w ramach, którego powstanie 340 doskonale zaaranżowanych mieszkań.

Aby dowiedzieć się więcej oraz umówić się na spotkanie zadzwoń pod numer +48 502 271 505 lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie a My odezwiemy się do Ciebie!

Mamy przyjemność powitać Państwa na naszej stronie internetowej w zupełnie nowej odsłonie.